Сделать стартовой   |   Добавить в избранное  
 

Вход на сайт

Имя пользователя:
Пароль:

Восстановление пароляРегистрация

СТРУКТУРА
ДВОРЦА
Визитная карточка

Администрация

Художественный отдел

Отдел изобразительного и декор.-прикл. творчества

Отдел массовых мероприятий

ТО «Радость»

Гуманитарно–научно–технический отдел

ТО «Компьютер»

Отделение МАН

Методический отдел

КОНКУРСЫ И
ПРОЕКТЫ
«Украинское бельканто»

«Україно - зоре моя»

«QUADRILLE DANCE PARADE»

WEB-проекты

Статьи и блоги

ДОКУМЕНТЫ
Нормативная база

Документы МОН и УОН

Документы Дворца

Информация по тендерам

МЕТОДИЧЕСКИЙ
ЦЕНТР
Методический центр

Областные мероприятия

Сайты внешкольных учреждений области

ИСТОРИЯ
ДВОРЦА
 
История Дворца

Архивные фото

Архивное видео
КАЛЕНДАРЬ
 
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
АРХИВ
НОВОСТЕЙ
Ноябрь 2015 (1)
Октябрь 2015 (3)
Сентябрь 2015 (4)
Август 2015 (1)
Июль 2015 (1)
Июнь 2015 (2)
НАШИ
ПАРТНЁРЫ
Донецкий областной дворец детского и юношеского творчества » Новости » Вихованці позашкільних закладів Донеччини — перші у Всеукраїнському Рейтингу!


Вихованці позашкільних закладів Донеччини — перші у Всеукраїнському Рейтингу!
 
 

Протягом 3-х останніх років в Україні встановлена добра традиція – визначення Рейтингу участі областей у Всеукраїнських та Міжнародних очно-заочних заходах з учнівською та студентською молоддю Міністерства освіти і науки.

За підсумками 2009 року Донецька область, значно випередивши всі інші області України за кількістю отриманих призових місць, посіла першу сходинку Рейтингу. Про це свідчить офіційний лист на адресу управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації, про який наш сайт писав раніше.

Найбільший внесок у Рейтинг зробили вихованці творчих колективів Палаців, Центрів дитячої творчості області. Їм належить 98 із 137 лауреатських місць.

Більшість нагород отримали дитячі художні колективи та індивідуальні виконавці з Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості а також з позашкільних закладів міст Горлівки, Торезу, Добропілля, Дружківки, Костянтинівки, Донецького міського ПДЮТ.

Лауреати

Міжнародних та Всеукраїнських заходів
Міністерства освіти і науки з художньо-естетичного напряму
в 2009 року

 

„Гран-Прі”

 

Васютіна Тетяна — Обл. ПДЮТ — Всеукраїнський фестиваль дитячих лялькових театрів „Світ надії – Дивосвіт” (номінація „Художнє читання”), м. Харків

Скульський Владислав — Обл. ПДЮТ — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”, м. Донецьк

 

І місце

 

Подколюк Андрій — ЦДЮТ м. Дружківки — ІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль—конкурс мистецтв „Різдвяні канікули—2009”, м. Львів

Народний дитячий музично-драматичний театр „О!” — Обл. ПДЮТ — Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячих та юнацьких аматорських театрів „Маски Мельпомени”, м. Харків

Вокальний ансамбль „Автограф” — ПДЮТ Кіровського р—ну м. Донецька — Відкритий дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні „Різдвяна зіронька”, м. Мукачево

Данькин Володимир — ПДЮТ Кіровського р-ну м. Донецька — Відкритий дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні „Різдвяна зіронька”

Сергунина Ольга — ПДЮТ „Юність” м. Торезу — Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості циркових колективів „Парад—але”, м. Львів

Вичта Дмитро — ПДЮТ „Юність” м. Торезу — Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості циркових колективів „Парад—але”

Талпи Андрій — ПДЮТ „Юність” м. Торезу — Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості циркових колективів „Парад—але”

Камкина Кристина — БДЮТ Микитівського р-ну м. Горлівки — Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості циркових колективів „Парад-але”

Акробатична група — БДЮТ Микитівського р-ну м. Горлівки — Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості циркових колективів „Парад-але”

Вокальна група ансамблю грецької пісні та танцю „Панаір” — Обл. ПДЮТ — Всеукраїнський фестиваль „Пісня в солдатській шинелі”, м. Одеса

Вокальний ансамбль „Джерельце” — ЦДЮТ Червоногвардійського р-ну м. Макіївки — ХІV Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі, м. Кіровоград

Колектив студії „Дивосвіт” (Пономарьова Анна, Колосовська Олександра, Волков Андрій) — ПДЮТ м. Горлівки — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Брехова Вікторія — Обл. ПЛЮТ — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Оріщенко Богдан  — ПДЮТ м. Добропілля — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Оріщенко Богдан — ПДЮТ м. Добропілля — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Нікітченко Сергій — Володимирська ЗОШ № 1 Волноваського р-ну — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”, м. Донецьк 

Пирог Ганна — Донецький міський ПДЮТ — Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів „Ми – діти України”, м. Кременчук

Гетьман Олександр — Донецький міський ПДЮТ — Міжнародний дитячий молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв „Кришталеві джерела”

„Дитяче ТБ” — Обл. ПДЮТ — Міжнародний фестиваль дитячого кіно та телебачення „Веселка”, м. Кременчук

Низькопоклонна Катерина — Обл. ПДЮТ — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Чисті роси”, м. Донецьк

Шаренкова Дар’я — БДЮТ Калінінського р-ну м. Горлівки — Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку „Безпека та мир”, м. Київ

Узун Дар’я  — МЦХЕТУМ м. Маріуполя — Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку „Безпека та мир”

Жовнер Ганна — БДЮТ Будьоннівського р-ну м. Донецька — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”, м. Київ

Іванець Валерія — БТДЮ м. Димитрова — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Онікієнко Владислав — ЦДЮТ м. Світлодарська — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Кирий  Катерина — ЦПР м. Краматорська — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Віноградова Мирослава — ПДЮТ м. Горлівки” — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Федоровський Костянтин — ЦТД м. Красноармійська — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Чернишова Ірина — ЦДЮТ м. Костянтинівки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Щукіна Анастасія — ЦДЮТ м. Костянтинівки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Будяк Єлизавета — ЦДЮТ м. Костянтинівки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Курас Людмила — Обл. ПДЮТ — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Астарова Ольга — Обл. ПДЮТ — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Дараган Дарина — БДЮТ м. Докучаєвська — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Бабаскіна Ірина — БДЮТ м. Докучаєвська — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Ліннік Мирослава — БДЮТ м. Докучаєвська  — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Бреньова Аліна  — ПДЮТ „Юність” м. Торезу — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Падєй Світлана — ПДЮТ „Юність” м. Торезу — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Фомінова Катерина — ПДЮТ „Юність” м. Торезу — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Коро стильова Юлія — ЦДЮТ м. Костянтинівки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Навоян Тамара — ЦДЮТ м. Костянтинівки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Серьогіна Інна — ЦДЮТ м. Костянтинівки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Бєляєва Вероніка — кімната школяра „Семіцветік” м. Макіївки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Ілющенко Валентина — ЦДЮТ Мар’їнського р-ну    — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Семенюта Алевтина — БДЮТ м. Авдіївки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Філатова Катерина — Обл. ПДЮТ — V Всеукраїнський конкурс “Посміхнемось щиро Вишні”, м. Полтава

Іванченко Марк — Обл. ПДЮТ — V Всеукраїнський конкурс “Посміхнемось щиро Вишні”

Романовська Дар’я — ПДЮТ „Юність” м. Терезу — Всеукраїнський дитячий фестиваль—конкурс народної іграшки, м. Київ

Смирна Катерина — ЦДЮТ Петровського р—ну м. Донецька — Всеукраїнський дитячий фестиваль—конкурс народної іграшки

ІІ місце

Дует у складі А. Подколюка, І. Сафарова — ЦДЮТ м. Дружківки — ІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс мистецтв „Різдвяні канікули—2009”, м. Львів

Городицька Оксана — БДЮТ Микитівського р-ну м. Горлівки — Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості циркових колективів „Парад-але”, м. Львів

Федоткіна Наталя — БДЮТ м. Докучаєвська  — Всеукраїнський конкурс плакату, присвячений темі Всеукраїнського референдуму, м. Київ

Дзюба Маргарита — БДТ Калінінського р-ну м. Горлівки — Всеукраїнський конкурс плакату, присвячений темі Всеукраїнського референдуму

Кравченко Дар’я — ПДЮТ м. Горлівки — Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка, присвячений подвигу українських юнаків у бою під Крутами, м. Київ

Джеріхов Денис — ПДЮТ „Юність” м. Тореза — Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка, присвячений подвигу українських юнаків у бою під Крутами

Чижикова Анастасія — ЦДЮТ Мар’їнського р-ну  — Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка, присвячений подвигу українських юнаків у бою під Крутами

Сергієнко Лілія, Солдатова Тамара — Обл. ПДЮТ — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі, м. Кіровоград

Чичеріна Дар’я  — ПДЮТ м. Добропілля — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Тищенко Максим — ЦДЮТ м. Дружківки — ХІІ Міжнародний фестиваль мистецтв „Таланти ІІІ тисячоліття”, м. Харків

Голубець Ірина — БДЮТ Червоногвардійського р-ну м. Макіївки — ХІІ Міжнародний фестиваль мистецтв „Таланти ІІІ тисячоліття”

Народний вокально-хореографічний ансамбль „Сувенір”  — Обл. ПДЮТ  — ХІІ Міжнародний фестиваль мистецтв „Таланти ІІІ тисячоліття”

Ярова Ксенія — Школа мистецтв № 1 м. Краматорська  — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”, м. Донецьк

Литвинова Ліза — Обл. ПДЮТ — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”

Литвин Наталя — БДЮТ м. Димитрова  — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”

Боднар Данило — Обл. ПДЮТ — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”

Домашенко Владислав — ЦДЮТ Мар’їнського р-ну  — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”

Зразкова фотостудія „Мить” — Донецький міський ПДЮТ — Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів „Ми – діти України”, м. Кременчук

Пирог Ганна — Донецький міський ПДЮТ

 — Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів „Ми – діти України”

Крупицька Олена — Донецький міський ПДЮТ — Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів „Ми – діти України”

Літвінова Єлизавета  — Обл. ПДЮТ — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Чисті роси”, м. Донецьк

Волков Андрій — ПДЮТ м. Горлівки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”, м. Київ

Віноградова Мирослава — ПДЮТ м. Горлівки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Кравченко Анастасія — ПДЮТ м. Макіївки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Романовська Дар’я — ПДЮТ „Юність” м. Торезу — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Тараненко Андрій — ЦДЮТ Ворошилоського р-ну м. Донецька — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Поплавська Христина — Дитячо-юнацький клуб „Ромашка” м. Донецька — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Жданова Ангеліна (дитина-інвалід) — ПДЮТ „Юність” м. Торезу — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Варма Ірина — ЦДЮТ м. Дзержинська — V Всеукраїнський конкурс “Посміхнемось щиро Вишні”, м. Полтава

Ферендович Олександра — Донецький міський ПДЮТ  — V Всеукраїнський конкурс “Посміхнемось щиро Вишні”

Орищенко Богдан — ЦДЮТ м. Добропілля — V Всеукраїнський конкурс “Посміхнемось щиро Вишні”

Бабіч Євген — ЦДЮТ м. Добропілля — V Всеукраїнський конкурс “Посміхнемось щиро Вишні”

 

ІІІ місце

Астаф’єва Анастасія — ПДЮТ м. Горлівки — Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка, присвячений подвигу українських юнаків у бою під Крутами, м. Київ

Чичеріна Дар’я  — ПДЮТ м. Добропілля — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі, м. Кіровоград

Романовська Дар’я — ПДЮТ „Юність” м. Торезу — Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Віноградова Мирослава — ПДЮТ м. Горлівки — ХІІ Міжнародний фестиваль мистецтв „Таланти ІІІ тисячоліття”, м. Харків

Винник Ганна — Школа мистецтв м. Іловайська  — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”, м. Донецьк

Вороніна Оксана — ПДЮТ м. Горлівки — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”

Арутюнан Сергій — МЦХТУМ м. Маріуполя — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”

Кібартайте Ірина — Музична школа № 1 м. Горлівки — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”

Зоренко Наталя — ЦДЮТ м. Дружківки — Х Всеукраїнський фестиваль мистецтва академічного співу „Українське бельканто”

Пирог Ганна — Донецький міський ПДЮТ — Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів „Ми – діти України”, м. Кременчук

Крупицька Олена — Донецький міський ПДЮТ — Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів „Ми – діти України”

Крупицька Олена — Донецький міський ПДЮТ — Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів „Ми – діти України”

Гетьман Олександр — Донецький міський ПДЮТ — Міжнародний дитячий молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв „Кришталеві джерела”

Грішилова Катерина — БДЮТ Будьоннівського р-ну м. Донецька — Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку „Безпека та мир”, м. Київ

Грішилова Ганна — БДЮТ Будьоннівського р-ну м. Донецька — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край, м. Київ

Богун Ірина — ЦДЮТ Мар’їнського району — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Красовська Крістіна — ЦДЮТ Мар’їнського району — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Царевич Людмила — Обл. ПДЮТ — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Яковенко Олексій — ПДЮТ„Юність” м. Торезу — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Столярова Катерина — ПДЮТ м. Горлівки — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

Амосьонок Ганна — БДЮТ м. Кіровське — Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край”

 
 
 

ДОНЕЦКИЙ ОБЛАСТНОЙ ДВОРЕЦ ДЕТСКОГО И ЮНОШЕСКОГО ТВОРЧЕСТВА

Наш адрес: 83086, Украина, г. Донецк, ул. Артема, 46

Проезд: Троллейбус и автобус № 2 (ост. «Дворец пионеров»). Трамвай № 1, 5 (ост. «Городская больница»). Маршрутные такси № 11а, 36, 24 (ост. «Дворец пионеров»)

Наши телефоны: +38(062)335-89-32, +38(062)345-39-06

E-mail: dvorec@donbass.name

 
© 2009-2012, Донецкий областной Дворец детского и юношеского творчества.
При полном или частичном использовании материалов ссылка на сайт Донецкого областного ДДЮТ обязательна.
В случае полной или частичной перепубликации материалов сайта в элетронном виде обязательна линокованая ссылка на dvorec.donbass.name.